Двама шофьори с над 1,5 промила алкохол зад волана във Варненско

26-годишен жител на гр. Дългопол и мъж на 54 години от гр. Девня, известен на МВР, са задържани от полицейски служители на РУ Девня и Провадия за шофиране след употреба на алкохол, по информация на ОДМВР-Варна.

Вчера вечерта водачите са били спрени за проверка и при тест с техническо средство то отчело над 1,5 промила.

Срещу тях са започнати бързи производства.

 


viber

Total
0
Shares
Подобни статии