Двама шофьори задържани след употреба на алкохол

През почивните дни, малко преди полунощ са задържани двама мъже – 23-годишен от с. Дъбравино и жител на с. Звездица на 48 години, седнали зад волана след употреба на алкохол, по информация на ОДМВР-Варна.

При извършена проверка с техническо средство са отчетени резултати над 1.2 промила.

Образувани са бързи производства, а нарушителите са задържани за срок до денонощие.

 


viber

Total
0
Shares
Подобни статии