Община Белослав официално откри обновената детска площадка в Централния парк в района на Бистро „Парка“. Пространството е изцяло модернизирано и превърнато в безопасна и приветлива зона за игра и отдих за децата и техните родители.
В рамките на ремонта са подменени пейките и кошчетата за отпадъци, обновени са комбинираните детски съоръжения, а саморазливната каучукова настилка е изцяло подновена с цел по-голяма безопасност за най-малките посетители.
Проектът е реализиран от фирма „Вип строй 2015“ ЕООД. На официалното откриване присъстваха кметът на община Белослав Деян Иванов, представители на фирмата изпълнител, техническият екип и служители на общинската администрация.
От общината заявяват, че ще продължат работата по обновяване на зоните за отдих и детските площадки, както и по изграждането на нови пространства за игра и свободно време.
С обновената площадка Централният парк в Белослав се превръща в още по-привлекателно място за срещи, игри и семейни моменти.







