С два сребърни медала завърши участието на Висшето военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ в Държавното военно първенство по лека атлетика, проведено във Варна.
През първия ден на състезанието курсант Стефка Славова спечели сребърно отличие в дисциплината скок на дължина.
В щафетното бягане 4×100 метра мъжкият отбор на ВВМУ в състав главен старшина Костадинов, старшина I степен Кенов, старшина I степен Зенгинов и курсант Йорданов също завоюва второ място.
От ВВМУ отчетоха достойното представяне на всички участници, които са показали борбеност, дисциплина и силен отборен дух.






