Вчера около 21:35 часа на бул. „Владислав Варненчик“ автопатрул на Първо РУ засякъл лек автомобил, който преминал на червен забраняващ сигнал на светофарната уредба, по информация на ОДМВР-Варна.
Последвало спиране и проверка на нарушителя – 29-годишен жител на с. Каменар.
Докато униформените съставяли административния акт за констатираното нарушение и последващата санкция, мъжът подхвърлил в полицейския автомобил банкнота от 50 евро.
По случая е образувано досъдебно производство и е докладвано на дежурен прокурор.






