Шофьор хвърли 50 евро в патрулка след нарушение на червен светофар във Варна

Вчера около 21:35 часа на бул. „Владислав Варненчик“ автопатрул на Първо РУ засякъл лек автомобил, който преминал на червен забраняващ сигнал на светофарната уредба, по информация на ОДМВР-Варна.

Последвало спиране и проверка на нарушителя – 29-годишен жител на с. Каменар.

Докато униформените съставяли административния акт за констатираното нарушение и последващата санкция, мъжът подхвърлил в полицейския автомобил банкнота от 50 евро.

По случая е образувано досъдебно производство и е докладвано на дежурен прокурор.

 


viber

Total
0
Shares
Подобни статии