“Черно море” II взе точка срещу “Лудогорец” с гол в продълженията

Дублиращият тим на Черно море завърши 2:2 при домакинството си на Лудогорец в мач от 3-ия кръг на Североизточна Трета лига, игран на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост. „Моряците“ на Мартин Христов стигнаха до точката с гол в продълженията на мача.

Варненци не започнаха двубоя по най-добрия начин и допуснаха гол в 3-ата минута. Веднага след това „зелено-белите“ взеха инициативата и създадоха няколко добри флангови атаки, които обаче не успяха да завършат с гол. Все пак това се случи в 32-рата минута когато Берк Бейхан изравни. В 41-вата минута гостите успяха отново да поведат в резултата.

След почивката Черно море игра по-напористо, но направи пропуски чрез Христодар Христов, Тони Михайлов и Димитър Заимов. В 92-рата минута Кристиян Евдокиев с глава доведе нещата до 2:2. Любопитното е, че при корнера в пенала на гостите се включи и вратарят на варненци Антоан Манасиев.

В следващия кръг Черно море гостува на Фратрия. Мачът е в неделя, 8 септември в Старо Оряхово.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Димитър Павлу, Георги Венциславов, Пламен Аршев, Борис Стойков, Берк Бейхан, Николай Костадинов, Петър Маринов, Кристиан Михайлов, Христодар Христов, Тони Михайлов (Денислав Стойчев, Пресиян Царев, Андрей Христов, Кристиян Евдокиев, Даниел Георгиев, Димитър Заимов, Мартин Петков, Димитър Ковачев, Ивайло Димитров).