15-годишните „моряци“ стартираха Елитната група със загуба

Със загуба започнаха талантите на Черно море в Елитната група до 15 години. „Моряците“, водени от Иван Николов отстъпиха с 1:4 при домакинството си на Локомотив Пловдив в първия кръг на шампионата.

На стадион „Корабостроител“ варненци започнаха по-добре срещата и успяха да открият резултата. Точен за „зелено-белите“ бе Тодор Колев. До почивката обаче Локо Пд успя да изравни.

Черно море започна по-добре втората част и успя да удари греда чрез Руслан Стоянов. Веднага след това гостите стигнаха до пълен обрат, а до края на срещата успяха да реализират още две попадения.

В следващия кръг „моряците“ гостуват на Етър във Велико Търново. Срещата е на 15 август, четвъртък от 18 часа.

Съставът на Черно море: Филип Маринов, Юлиан Димитров, Васил Радичков, Никола Петров, Мартин Димитров, Страцимир Спасов, Георги Кателиев, Кристиян Смилков, Тодор Колев, Руслав Стоянов, Антони Тонков (Павел Михайлов, Антониос Катотикидис, Дарий Станченко, Пламен Савов, Стелиян Сотиров, Борислав Николаев, Веселин Великов, Максим Стоянов, Рафи Рафиев.