Приключи турнирът по стрийтбол от Варненската универсиада

Приключи турнирът по стрийтбол, част от Варненската универсиада. В състезанието се включиха представители на четири университета, като се формираха 7 отбора при мъжете и 5 при жените, съобщиха от дирекция „Спорт“ към Община Варна.

При мъжете, отборът на Икономическия университет спечели финала с 10:8 и грабна първото място. Сребърните медали останаха за студентите от Медицинския университет, а на трето място се класира отборът от  ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“.

При жените, шампиони са представителите на Медицинския университет „Проф. Д-р П. Стоянов“, втори – отбор на Икономическия университет, а на трето място – Техническия университет.

Всички награди за призьорите бяха осигурени от дирекция „Спорт“ към Община Варна.