Спортът по телевизията днес

06:00 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова – Леся Цуренко (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier – финал и награждаване, повторение)
08:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фенербахче – Зенит
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия – Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе – Дженоа повторение
10:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпиакос – Жалгирис
10:00 Nova Sport: Футбол: Страсбург – Гингам, финал за Купата на Лигата, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: БАТЕ Борисов – Арсенал
10:00 Film Plus: Футбол: Жирона – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Хъдърсфилд Таун, мач от английската Висша лига, запис
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня – Сасуоло повторение
11:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Барселона – Будучност
11:50 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания – Норвегия
12:00 Film Plus: Тенис: Джоана Конта – Полин Парментие (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory – повторение)
12:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спортинг Лисабон – Виляреал
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити – Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
12:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Херта – Байерн Мюнхен, мач за Купата на Германия повторение
12:05 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти – Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
13:45 Film Plus: Тенис: Александра Крунич – Аманда Анисимова (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory – повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М – АЕК
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория – Милан повторение
14:55 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Англия – Чехия
15:00 Film Plus: Тенис: Бернарда Пара – Катрин Макнали (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory – повторение)
15:00 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, първи полуфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити – Шахтьор
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома – Наполи повторение
16:30 Film Plus: Тенис: Кристина Младенович – Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory – повторение)
16:40 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Маями Финал
17:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА 1948 – Литекс, мач от Втора професионална лига, директно
18:00 Diema Sport 2: Студио „Волейбол“, директно
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Ювентус – Манчестър Юн
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер – Лацио повторение
18:05 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, втори полуфинален мач от плейофите на Суперлигата, директно
18:40 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България – Черна гора
19:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Маями Обзор на турнира
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
20:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
20:30 Diema Sport 2: Студио „Волейбол“, директно
21:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс – ПСВ Айндховен
21:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус – Емполи повторение
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал – Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
22:00 TV+: Футбол: Алавес – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:15 Nova Sport: Футбол: Монако – Каен, мач от френската Лига 1, повторение
22:45 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Англия – Чехия
23:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Киево – Каляри повторение
23:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА 1948 – Литекс, мач от Втора професионална лига, повторение
23:30 Film Plus: Тенис: Вера Звонарьова – Вероника Кудерметова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International – I четвъртфинал, повторение) / varnanews

Сподели
Share

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт изпoлзвa биcĸвитĸи и пoдoбни тexнoлoгии. Hayчeтe пoвeчe в нaшaтa Πoлитиĸa oтнocнo биcĸвитĸитe.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close