Спортът по телевизията днес

08:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
08:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Милано – Фенербахче
08:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм – Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
09:00 Film Plus: Тенис: Miami Open, Маями – финал (WTA Premier Mandatory – повторение)
09:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Антофагаста – Флуминенсе
09:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Унгария – Хърватия
10:00 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти – Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпиакос – Жалгирис
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
11:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
11:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана КА Унион – Индепендиенте Вале
11:20 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Холандия – Германия
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
12:05 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение
12:30 Diema Sport: Футбол: Царско село – Монтана, мач от Втора професионална лига, директно
13:00 Max Sport 3: Студио „Футбол“
13:00 Film Plus: Тенис: Винъс Уилиямс – Андреа Петкович (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory – повторение)
13:10 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Черна гора – Англия
13:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма – Аталанта
14:00 Diema Sport 2: „Светът на Висшата лига“, предаване за английски футбол (2018-19), 36-и епизод, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Мидълзбро – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
14:40 Film Plus: Тенис: Винъс Уилиямс – Петра Квитова (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory – повторение)
15:00 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен – Ливърпул
15:20 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Косово – България
15:30 Max Sport 3: Студио „Футбол“
15:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Утрехт – Фейенорд
15:30 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик, първи полуфинален мач от плейофите на Суперлигата, директно
16:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
16:00 Nova Sport: Футбол: Монако – Каен, мач от френската Лига 1, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома – Наполи
16:05 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити – Челси, мач от английската Висша лига, директно
16:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хановер – Шалке 04, директно
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона – Олимпик Лион
17:10 BNT 3: Футбол: Чехия – Бразилия – приятелска среща
17:25 Film Plus: Тенис: Винъс Уилямс – Кристина Макхейл (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory – повторение)
17:30 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
17:45 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс – ПСВ Айндховен
18:00 Max Sport 3: Студио „Футбол“
18:15 Nova Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
18:30 Max Sport 3: Студио „Футбол“
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
19:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт – Щутгарт, директно
19:00 Ring.BG: ПРЯКО. Волейбол Серия А. плейоф
19:00 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина – Аляксандра Саснович (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier – повторение)
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня – Сасуоло
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Маями Финал
20:30 Diema Sport: Футбол: Левски – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
21:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
21:00 Max Sport 3: Студио „Футбол“
21:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова – Наоми Осака (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier – I четвъртфинал, повторение)
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер – Лацио
22:00 Diema Sport 2: Студио „Баскетбол“, директно
22:00 Nova Sport: Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
22:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър – Далас Маверикс, мач от НБА, директно
22:40 Film Plus: Тенис: Леся Цуренко – Анет Контавейт (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier – II четвъртфинал, повторение)
22:50 Diema Sport: Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, запис
23:30 Max Sport 3: Студио „Футбол“
23:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Холандия – Германия
23:45 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина – Торино / varnanews

Сподели
Share

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт изпoлзвa биcĸвитĸи и пoдoбни тexнoлoгии. Hayчeтe пoвeчe в нaшaтa Πoлитиĸa oтнocнo биcĸвитĸитe.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close