Спортът по телевизията днес

08:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
08:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Сити – Шалке 04
09:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс Първи полуфинален мач
09:30 BNT 3: Футбол: Среща-реванш от 1/8-финалите на турнира „Лига Европа“
10:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен – Волфсбург, мач от германската Бундеслига
10:00 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
11:00 Film Plus: Футбол: Валядолид – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
11:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс Втори полуфинален мач
12:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига „УЕФА Шампионска лига“, магазинно предаване
12:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
12:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
12:30 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ „Кой е мистър Би“ , документален филм
12:30 Nova Sport: Футбол: Витоша – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
13:00 Diema Sport 2: Студио „Баскетбол“, директно
13:00 Max Sport 3: Студио „Футбол“
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен – Ливърпул
13:15 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Венло – ПСВ Айндховен
13:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Мурсия – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
13:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа – Ювентус
14:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен – Вердер Бремен, директно
15:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона – Олимпик Лион
15:10 Diema Sport 2: Студио „Баскетбол“, директно
15:10 BNT 3: Футбол: Среща-реванш от 1/8-финалите на турнира „Лига Европа“
15:30 Diema Sport 2: Съботен обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 4-и епизод
15:30 Max Sport 3: Студио „Футбол“
15:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи АЗ Алкмаар – Аякс
16:00 Nova Sport: Футбол: Милуол – Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
16:00 Max Sport 2: Футбол: Италианска Серия А Аталанта – Киево
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио – Парма
16:15 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм – Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
16:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт – Нюрнберг, директно
17:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
17:30 Diema Sport: Футбол: Славия – Етър, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Max Sport 3: Студио „Футбол“
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва – Панатинайкос
18:00 Nova Sport: Футбол: Бордо – Рен, мач от френската Лига 1, директно
18:00 Film Plus: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory – полуфинали, повторение)
18:30 Max Sport 3: Студио „Футбол“
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Евертън – Челси, мач от английската Висша лига, директно
19:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
19:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
19:00 BNT 3: Футбол: Среща-реванш от 1/8-финалите на турнира „Лига Европа“
19:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен – Майнц, директно
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи – Удинезе
19:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:00 Ring.BG: Пряко, Волейбол, Серия А: Модена – Тренто
20:30 Nova Sport: Баскетбол: Барселона – Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
20:50 BNT 3: Обзор „Лига Европа“
21:00 Diema Sport 2: Студио „Баскетбол“, директно
21:00 Max Sport 3: Студио „Футбол“
21:00 Max Sport 2: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК – Лос Анджелис ФК
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан – Интер
21:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Милуоки Бъкс – Филаделфия Севънтисиксърс, мач от НБА, директно
22:00 Diema Sport: Футбол: Пари Сен Жермен – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Film Plus: Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс – финал (WTA Premier Mandatory)
23:30 Max Sport 3: Студио „Футбол“
23:40 Diema Sport 2: Студио „Баскетбол“, директно
23:45 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен – Ливърпул, мач от шампионска лига
23:55 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм – Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение / varnanews

Сподели
Share

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт изпoлзвa биcĸвитĸи и пoдoбни тexнoлoгии. Hayчeтe пoвeчe в нaшaтa Πoлитиĸa oтнocнo биcĸвитĸитe.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close