Спортът по телевизията днес

08:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Будучност – Олимпиакос
08:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Рен – Арсенал
08:00 Diema Sport: Футбол: Берое – Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер – СПАЛ
09:30 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Обзор
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус – Удинезе
10:00 Nova Sport: Футбол: Страсбург – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Наполи – Залцбург
10:00 Film Plus: Футбол: Севиля – Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Септември – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
12:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Зенит – Виляреал
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс
12:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК – Ди Си Юнайтед
12:00 Film Plus: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory – повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Норич Сити – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
12:30 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ – Давид Гофен /Белгия/ – полуфинална среща
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Ню Йорк Никс – Сакраменто Кингс, мач от НБА, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс
14:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ювентус – Атлетико Мадрид
14:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Севиля – Славия Прага
15:00 Diema Sport: Волейбол: Левски – Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Витес – Фейенорд
16:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ – Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория – Аталанта
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Уникс Казан – Локомотив Кубан, плейофна среща
18:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен – Волфсбург, мач от германската Бундеслига
18:05 Nova Sport: Футбол: Рен – Каен, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
19:30 Max Sport 2: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс – Зволе
19:35 BNT 3: Футбол: Челси – Динамо /Киев/ – среща от 1/8-финалите на турнира „Лига Европа“
20:00 Diema Sport 2: „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол (2018-19), 29-и епизод
20:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
20:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 35-и епизод, директно
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома – Емполи
21:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
21:30 bTV Action: Студио „Шампионска лига“
21:30 Ring.BG: Студио УЕФА Шампионска лига
21:30 Max Sport 2: Баскетбол: Еврокупа Вилюрбан – Морабанк Андора, плейоф
22:00 bTV Action: Пряко, Шампионска лига (1/8-финал, реванш): Байерн Мюнхен – Ливърпул, коментатор: Георги Попвасилев
22:00 TV+: Футбол: Валядолид – Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:00 Ring.BG: Пряко, УЕФА Шампионска лига (1/8-финал, реванш): Барселона – Олимпик Лион, коментатор: Даниел Хърлев
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс
22:00 Film Plus: Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс – I четвъртфинал (WTA Premier Mandatory)
22:00 Diema Sport: Футбол: Етър – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Сити – Шалке 04
22:15 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
22:45 BNT 3: Футбол: Валенсия – Краснодар – среща от 1/8-финалите на турнира „Лига Европа“
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул – Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение / varnanews

Сподели
Share

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт изпoлзвa биcĸвитĸи и пoдoбни тexнoлoгии. Hayчeтe пoвeчe в нaшaтa Πoлитиĸa oтнocнo биcĸвитĸитe.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close