Спортът по телевизията днес

7:00 Eurosport: Футбол, MLS: Далас – Портланд
07:30 Eurosport 2: Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
08:00 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Апоел Ер – Галатасарай
08:00 Ring.BG: Италия, Серия А TIM: Наполи – Интер
08:00 Diema Sport: Футбол: Литекс – Ботев, мач от „А“ професионална футболна група, повторение
09:00 Diema Sport 2: Футбол: Черно море – Литекс, мач от „А“ професионална футболна група, повторение
09:15 BNT HD: Снукър: Демонстративен мач между Рони О`Съливан и Джими Уайт
10:00 Nova Sport: Футбол: Болтън Уондърърс – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Diema Sport: Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:45 Eurosport: Футбол, MLS: Далас – Портланд
11:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на четиринадесетия кръг
11:00 Diema Sport 2: Футбол: Мидълзбро – Евертън, мач от 5-ия кръг за Купата на Лигата, повторение
12:00 Eurosport 2: Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
12:30 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Апоел Ер – Галатасарай
13:00 Film Plus: Тенис: Рафаел Надал – Новак Джокович (Barclays ATP World Tour Finals, Лондон,2015 ATP WORLD TOUR MASTERS 1000’s – повторение)
13:00 Nova Sport: Футбол: Съндърланд – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
13:30 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор на кръга
14:00 Diema Sport: Футбол: Ботев – Лудогорец, мач от „А“ професионална футболна група, директно
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А TIM: Палермо – Ювентус
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити – Арсенал , мач от английската Висша Лига, повторение
14:30 Film Plus: Тенис: Роджър Федерер – Стан Вавринка (Barclays ATP World Tour Finals, Лондон,2015 ATP WORLD TOUR MASTERS 1000’s – повторение)
15:00 BNT HD: Футбол: ПАОК – Габала – среща от турнира „Лига Европа“
15:00 Nova Sport: Футбол: Брайтън енд Хоув Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А TIM: Рома – Аталанта
16:00 Film Plus: Тенис: Томаш Бердих – Кей Нишикори (Barclays ATP World Tour Finals, Лондон,2015 ATP WORLD TOUR MASTERS 1000’s – повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
17:30 Diema Sport: Футбол: Берое – Левски, мач от „А“ професионална футболна група, директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А TIM: Милан – Сампдория
18:45 Film Plus: Тенис: Роджър Федерер – Томаш Бердих (Barclays ATP World Tour Finals, Лондон,2015 ATP WORLD TOUR MASTERS 1000’s – повторение)
19:00 Eurosport 2: Футбол, Екстракласа: Обзор на осемнадесетия кръг
19:30 Diema Sport 2: „Да скъсаш мрежата“, предаване за английски футбол, 14-и епизод
19:30 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Арис – Уникс, пряко
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор на кръга
20:00 BNT HD: Баскетбол: Макаби – Лукойл Академик – среща от турнира „ФИБА Европа къп“, пряко предаване от Ришон ЛеЗион
20:00 Nova Sport: Футбол: Бастия – Бордо, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно
20:00 Diema Sport 2: Футбол: Монако – Каен, мач от френската Лига 1, директно
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига – магазинно предаване
21:30 Eurosport 2: Футбол, Екстракласа: Краковия – Подбескиджие, пряко
21:45 Diema Sport: Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от 5-ия кръг за Купата на Лигата, директно,
21:55 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик – Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Лил – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно
23:15 BNT HD: Футбол: Ливърпул – Бордо – среща от турнира „Лига Европа“
23:30 Eurosport 2: Футбол, Екстракласа: Обзор на осемнадесетия кръг /topzalozi.com

Сподели
Share

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *